Inwestycja w 50 style

Sieć markowych sklepów odzieżowych 50 style należy do grupy MIG Marketing Investment Group S.A.). Jest to firma, której działalność gospodarcza trwa już dwadzieścia pięć lat. Specjalizuje się w markach odzieżowych, ale także obuwniczych. Należy do niej nie tylko rozwijana sukcesywnie sieć salonów 50 style, lecz również popularny Sizeer (dodatkowo firma współwystępuje w ramach takich marek, jak Timberland czy Umbro).

Firma jest atrakcyjna na polskim rynku odzieżowo-obuwniczym dla konsumentów głownie ze względu na klasyczne, ale dobrze zorganizowane podejście strategiczne: nacisk kładziony jest na z jednej strony zapewnienie ekskluzywnych marek, linii i fasonów z wykorzystaniem dobrych materiałów przy produkcji, z drugiej zaś jednocześnie utrzymywanie stosunkowo niskich cen. Strategia inwestycyjna grupy MIG, obejmująca inwestycje w 50 style i Sizeer, skupiona jest na poszerzaniu swojej oferty franczyzowe i dalszym rozwoju. Spółka posiada zarówno sklepy działające na zasadzie franszyzy (80 salonów), jak i własnościowe (156 salonów).

Inwestycja w 50 style dla każdego inwestora może być o tyle łatwiejsza, że cały szereg procedur znajdziemy opisany rzetelnie na stronie internetowej (co paradoksalnie nie zdarza się tak często) wraz z informacjami kontaktowymi. Jednym jednakże z obowiązków franczyzobiorcy jest za wyjątkiem finansowej inwestycji w 50 style (ponad sto tysięcy złotych) posiadanie odpowiedniego lokalu. Preferowane przez spółkę MIG S.A. metraże potencjalnych salonów wahają się od 200 do 300 metrów kwadratowych. Spółka zapewnia również inwestorowi w ramach jego inwestycji w 50 style wszelką pomoc na płaszczyźnie negocjacji nieruchomości. Warto również dodać, że 50 style celuje przede wszystkim w mniejsze miejscowości, co może być intratne ze względu na mniejszą tamże konkurencyjność na rynku. Oczywiście w ramach modelu franczyzowego  (Jak działa franczyza? – Social.Estate)  ten, kto zdecyduje się na inwestycję w 50 style otrzyma również solidne wsparcie typu know-how, wypracowane przez ćwierć wieku funkcjonowania spółki na polskim rynku.

Chcesz zainwestować w 50 style? Skontaktuj się z nami!

Imię *
Twój e-mail *
Wiadomość *