Inwestycja w Kik

Firma Kik to sieć sklepów, które w asortymencie posiadają produkty tekstylne (odzież), ale również mieszane: znajdziemy tam trochę zabawek, trochę artykułów domowych (naczyń i narzędzi kuchennych, przedmiotów użytkowych), a także sprzętów łazienkowych. Firma weszła na polski rynek w 2012 roku i działa nieprzerwanie od tamtego czasu. Rodowód firmy wywodzi się z Niemiec. To właśnie tam, w Düsseldorfie w 1994 roku powstał pierwszy sklep.

W chwili obecnej Kik posiada swoje sklepy w wielu państwach Europy Zachodniej i Europy Środkowej. Chociaż Kik nie działa w systemie franczyzowym, to jednak poszukuje do współpracy partnerów biznesowych, którzy uznaliby za atrakcyjną inwestycję w Kik. Spółka szuka przede wszystkim właścicieli powierzchni handlowych, gdyż o te w Polsce coraz trudniej (silna jest również konkurencja). Inwestycja w Kik poprzez podpisanie ze spółką długoterminowej umowy najmu lub dzierżawy lokalu handlowego może być bardzo korzystna, oczywiście tylko wtedy, kiedy lokal ma odpowiednie przystosowanie: infrastrukturalne, sanitarne i metrażowe. Zaufanie do spółki, jakim musi być obarczona inwestycja w Kik tak, jak w przypadku każdej inwestycji, może być wsparte faktami z zakresu działalności firmy. Na pierwszy rzut oka wychodzi niezwykle bardzo ekspansjonistyczny charakter spółki, która cały czas otwiera nowe sklepy.

Do wspólnej inwestycji w Kik śmiało zgłaszać się mogą również właściciele powierzchni handlowych zlokalizowanych w miastach 10 000 – 50 000 mieszkańców. Kik korzysta z braku konkurencji na rynku. Pod tym względem największym rywalem dalszych inwestycji w Kik zdaje się być firma Pepco, oferująca podobny katalog produktów domowych i odzieżowych. Kik charakteryzuje się jednak średnio mniejszymi sklepami i większą ich ilością (zwłaszcza w małych miejscowościach). Dzięki temu inwestycja w Kik może stanowić ciekawą propozycję dla każdego inwestora i indywidualnego podmiotu, który mając odpowiednią nieruchomość pragnie czerpać dochody pasywne.

Chcesz zainwestować w Kik? Skontaktuj się z nami!

Imię *
Twój e-mail *
Wiadomość *