Inwestycja w Pepco

Pepco to popularna sieć sklepów o średniej powierzchni 250 – 450 metrów kwadratowych, które zajmują się sprzedażą powszechnych artykułów domowych, w tym kuchennych oraz higienicznych. Dodatkowo zdecydowana większość sklepów Pepco posiada również na sprzedaż odzież: zarówno dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. W co poniektórych sklepach ci najmłodsi uświadczą również działu zabawkowego.

Idea Pepco jest bardzo prosta i minimalistyczna: inwestycja w Pepco głównych założyciela polegała na długoterminowej inwestycji w ideę sklepu, który ma wszystko, co potrzeba do domu (oprócz mebli i urządzeń RTV & AGD) za korzystne ceny. Tanie ceny to właściwie cecha szczególna sieci Pepco. Będąc w sklepie Pepco można mieć wrażenie, ani pozytywne, ani też wcale negatywne, że sklep ma stanowić swego rodzaju „Ikeę”, przy czym zamiast mebli oferować ma artykuły domowe. Oprócz tego założyciele, którzy dokonali inwestycji w Pepco, chyba nie kierowali się dodatkowymi planami, ponieważ marketing internetowy Pepco jest na dość średnim poziomie. Inwestycja w Pepco za pomocą najpopularniejszego w dzisiejszych czasach modelu biznesowych, jakim jest model franczyzowe, niestety nie jest możliwa. Pepco prowadzi inny model biznesowy, który w porównaniu z franszyzą jest bardziej centralistyczny. Sieć otwarta jest jednak dla osób, które dysponują powierzchnią handlową.

Z powszechnych informacji występujących na stronie internetowej sklepu wynika, że zainteresowanie najmem nowych powierzchni jest stałe, nie chwilowe. Oznacza to zatem, że firma stale się rozwija, co dla każdej osoby posiadającej pod wynajem odpowiadającą wysokim standardom firmy Pepco nieruchomość komercyjną stanowi to dobrą wiadomość i okazję do inwestycji w Pepco. Oferta Pepco skierowana jest zarówno do właścicieli powierzchni handlowych na wynajem, jak i do inwestorów, którzy inwestują w nowe nieruchomości komercyjne, a także do sieci spożywczych (i operatorów AGD) w zakresie podnajmowania i wspólnego korzystania z przestrzeni handlowej.

Chcesz zainwestować w Pepco? Skontaktuj się z nami!

Imię *
Twój e-mail *
Wiadomość *